Instagram Gizli Hesap Görme Teknikleri Nelerdir?

Instagram uygulamasında hesabı kişiselleştirmenize yardımcı olan birçok özellik vardır. Bunlardan birisi de hesabın gizlenmesidir. Bu özellik tanımadığınız insanların sizi takip etmesine, fotoğraflarınıza bakmasına izin vermemeniz açısından önemlidir. Kimileri için bu çok önemli olmasa dahi bazı insanlar bu konuya çok dikkat etmektedir. Peki Instagram gizli hesap görme nedir ve nasıl yapılır?

Çünkü içeriklerinin yabancı insanlar tarafından görülmesine, altına yorum yazılmasına izin vermezler. Hatta onları kimlerin takip edeceklerine dahi onlar karar verirler. Tabi bu durum o hesapların daha çok merak uyandırmasına neden olur. İnsanlar bu hesaplara ulaşmak için farklı yöntemler tercih edebilirler.

Instagram Gizli Hesap Nedir?

Instagram üyelerine gizlilik ilkesi uyarınca bazı seçenekler sunuyor. Bu seçeneklerden bazıları uygulamayı kullanırken içeriklerini kimleri göreceği ve onların kimlerin takip edeceği olarak belirleniyor. Bu işlem sayesinde insanlar daha rahat şekilde paylaşımlar yapıyor. Daha çok insanın takip etmesini istemeyen ve sadece belirli bir grup tarafından takip edilmek isteyen insanlar bunu genelde tercih ediyor.

Giriş yapmaya çalıştığınızda veya paylaşımlarını görmek istediğiniz gizli hesap ibaresi karşınıza çıkacaktır. Bu tür hesaplara ulaşmak için farklı uygulamalar kullanılıyor. Uygulama ile çözüme kavuşamayanlar ise başka şekillerde bu hesabı görmek içi çalışıyorlar. Tabi bunun için ilk olarak hangi yöntemin doğru olduğuna emin olmalısınız.

instagram gizli hesap görme

Instagram Gizli Hesabın İçeriğini Görmek Mümkün mü?

  • Instagram gizli hesabının içeriğini görmek için o hesabı takip eden birisinde rica edebilirsiniz. En basit yöntem budur. Bu sayede o hesabın neden gizli olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • İsterseniz fake bir hesap açabilirsiniz. Bu hesabı açmak basittir. Hesabı açtıktan sonra o kişiye davet gönderebilir ve onun kabul etmesini beklemelisiniz. Tabi kabul edeceği bir hesap oluşturmayı unutmayın.
  • Uygulamalar kullanarak hesabın içeriğini görmeyi deneyebilirsiniz. Bu uygulamaların tamamı bu işlem konusunda yardımcı olmadığını da özellikle eklememiz gerekiyor.

Bu yöntemler arasından herhangi bir tanesini tercih ederek merak ettiğiniz hesabı takip etmeye başlayabilirsiniz. Tabi unutmamanız gereken belki de çok basit bir takip isteğiyle o hesap sahibinin sizi kabul edecek olmasıdır. İlk adımda bunu denemekte fayda var.

Instagram Gizli Hesabı Gören Uygulamalar Nelerdir?

Instagram gizli hesabı görmek için önemli tedbirler alıyor ve açıkları kapatmaya çalışıyor. Ancak üçüncü parti uygulamalarından bazıları bu işlemi yaptığını iddia ediyor. Kimilerine göre bu uygulamalar yardımcı olsa da kimilerine göre boşa zaman kaybı olarak görülebiliyor.

  • LiLi
  • Scout
  • Ghosty

Bu üç uygulama en öne çıkanlar olarak dikkat çekiyor. Sizde sıra ile bu uygulamaları kullanarak görmek istediğiniz hesap üzerinden deneyebilirsiniz. Tabi riske girmemek için ilk önce başka bir hesap üzerinde deneme yapmak daha doğru olacaktır. Bu sayede çok merak etmiş olduğunuz ve bir türlü ulaşamadığınız hesabı görme şansına sahip olabilirsiniz.

Instagram Soru Cevap ile tüm sosyal medya sorunlarınıza çözüm bulun.

Instagram Gizli Hesabı Görmek Mümkün müdür?

Bazı yöntemleri deneyerek görmek için denemelerde bulunulsa da normalde izin verilmedikçe görmek mümkün değildir.

Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemleri

Fake hesap açmak, farklı uygulamalar ve takip eden birisinin hesabı üzerinden görmektir.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları

Instagram üzerinden gizli hesapları görmek için LiLi, Scout, Ghosty isimli uygulamaları kullanmak mümkündür.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir