TikTok Video Nasıl İndirilir?

Tiktok video indirme işlemi yapmanın cihaza göre farklılık gösterdiği bir gerçektir. Giderek popülerliği artan uygulama içerisinde yer alan özel videolar olabiliyor. Onları kendi arşivinizde saklamak için indirmek isteyebilirsiniz. Tiktok bu konuda kullanıcılarına direkt olarak kullanabilecekleri bir seçenek sunmuyor.

Bunun için video indirme işleminde üçüncü parti uygulamaları tercih etmeniz gerekiyor. Tabi bu uygulamaları kullanarak ya da kullanmadan telefonunuza video indirmeniz mümkündür. İndirme işlemini yapabilmek için uygulama kullanmak istemiyorsanız izleyeceğiniz adımlar aşağıda ki gibi olacaktır.

 • TikTok uygulamasını açarak işleme başlayın.
 • Beğenmiş olduğunuz videonun olduğu ekrana gelin.
 • Paylaş butonuna tıklayın ve simgelerin açılmasını bekleyin.
 • Daha sonra çıkan simgeler arasında yer alan “Videoyu Kaydet” butonuna basın.
 • Bu işlem videonun telefonunuza kayıt edilmesine yardımcı olacaktır. Genelde bu kayıt işleminin ardından video Dosyalar veya Galeri uygulamalarının içerisinde yer alacaktır.

Sizlerde bu şekilde işlemi yaparak telefonunuza istediğiniz videoyu indirerek arşivleme şansına sahipsiniz. Bunu yaptıktan sonra istediğiniz zaman videoyu tekrar izlemeniz mümkün olacaktır.

TikTok Videoları Iphone’a Nasıl İndirilir?

TikTok uygulamasını İPhone üzerinden kullananlar için kayıt işlemi biraz daha farklı ilerliyor. Tabi bunu yapmak için illa bir programa gerek olmadığını da söylememiz gerekiyor. Doğru adımları takip ederek sizde güzel ve beğendiğiniz videoları telefonunuza rahat bir şekilde indirme şansına sahip olabilirsiniz.

 • iPhone telefonunuzdan uygulamayı açtıktan sonra indirmek istediğiniz videoyu bulmalısınız.
 • Ardından video üzerinden bulunan “Paylaş” butonuna tıklamalısınız.
 • Burada karşınıza Kaydet seçeneği çıkmadığı için “Instagram Hikayeler” seçeneğin tıklamanız gerekiyor.
 • Video bu noktada açılacaktır. Burada ekranın üst tarafından “İndir” butonu yer alacaktır. Ona tıklayarak sizlerde videoyu telefonunuza kayıt edebilirsiniz. Galeriler bölümünde indirdiğiniz videoyu bulabilirsiniz.
tiktok video indirme

Logosuz TikTok Videosu Nasıl İndirilir?

Tiktok üzerinden video kaydet işlemi bu şekilde yapılıyor. Ancak indirilen video üzerinde TikTok logosu olmasını istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda farklı bir yol izlemeniz gerekiyor. Biraz zahmetli olsa da üzerinde hiçbir logo olmayan videoyu telefonunuza kayıt etmeniz mümkün olacaktır.

 • TikTok uygulamasını açarak istediğiniz videoya gidin.
 • Paylaş butonuna bastıktan sonra “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine dokunmanız gerekiyor.
 • Bunu yaptıktan sonra web tarayıcı üzerinden “https://www.instatakipci.com/tiktok-video-indir” sitesine gitmeniz gerekiyor.
 • Açılan ekranda bulunan link noktasında daha önce kopyaladığınız linki yapıştırmanız gerekiyor.
 • Linki yapıştırdıktan sonra “İndir” sekmesine tıklayarak telefonunuza videoyu logosuz olarak indirmeniz mümkün olacaktır.

TikTok bu konuda diğer uygulamalara göre biraz daha rahat kullanılabiliyor. Popüler olan sosyal medya uygulamalarının birçoğunda video veya fotoğraf indirmeye kolayca izin verilmiyor. Ancak bu uygulama her telefona özel indirme işlemleri bulunuyor. Hatta şuan sadece iPhone için özel olarak sunulan canlı videoları indirme özelliği dahi bulunuyor. Bunu kullanarak o an yayınlanan canlı yayını telefonunuza kayıt etmeniz mümkün olacaktır.

Instagram Soru Cevap ile tüm sosyal medya sorunlarınıza çözüm bulun.

TikTok Video Nasıl İndirilir?

TikTok videoları uygulamanın size sunduğu yöntemleri veya üçüncü parti uygulamalarını kullanılarak indirilebilir.

TikTok Logosuz Video İndirme Nasıl Yapılır?

Video indirme işleminin tüm detayları yazımızda sizleri bekliyor!

Canlı TikTok Videosu Nasıl İndirilir?

iPhone üzerinden sunulan bu işlemi kullanarak kolayca canlı yayını telefonunuz kayıt edebilirsiniz.

[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir